Lamtumirë Barcelona, Iniesta zbulon klubin e ri – Lajmi.net
Lamtumirë Barcelona, Iniesta zbulon klubin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaSport 6:59, 15 May 2018
Andres Iniesta ka dy destinacione para vetes pas vendimit për largim nga Barcelona.

Andres Iniesta ka bërë të ditur se ka dy destinacione në konsideratë pas vendimit për largim nga Barcelona.

Legjenda e klubit katalan ka konfirmuar largimin nga Camp Nou, pas përfundimit të këtij sezoni.

Dhe, ai ka njoftuar se klubi i tij i ri do të jetë nga Kina ose Japonia.

“Më duhet të marr një vendim të rëndësishëm”, deklaroi ai për “Mundo Deportivo”, përcjell “lajmi.net”.

“Janë dy skenarë, Kina dhe Japonia, më duhet ta zgjedh më të mirën”, u shpreh Iniesta. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO