Lamtumirë Barcelona, Gomes në Serie A – Lajmi.net
Lamtumirë Barcelona, Gomes në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:47, 17 May 2018
Mesfushori i Barcelonës, Andre Gomes do ta gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Andre Gomes pritet të largohet nga Barcelona, pas përfundimit të këtij sezoni.

“Corriere dello Sport” raporton se mesfushori do ta gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Napoli ka shfaqur interesim për transferimin e tij në Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Gomes së fundmi kishte zgjuar interesim edhe nga Juventus. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Andre Gomes, Napoli

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble