Lamtumirë Arsenal, zbulohet skuadra e re e Ozil – Lajmi.net
Lamtumirë Arsenal, zbulohet skuadra e re e Ozil
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:01, 12 October 2017
Mesut Ozil nuk do të mbetet te Arsenali.

Lajmi u konfirmua indirekt sot nga trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger.

Ai u shpreh që Ozil dhe Alexis Sanchez mund të largohen në janar, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave britanike, Ozil ka arritur marrëveshje me Manchester Unitedin.

Ai do të bashkohet me Jose Mourinhon në afatin kalimtar të janarit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mesut Ozil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3