Lamtumirë Arsenal (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Arsenal (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 7:18, 19 May 2017
Olivier Giroud është i gatshëm të largohet nga Arsenal.

Olivier Giroud mund të largohet nga Arsenal gjatë verës në mënyrë që t’i mbajë gjallë shpresat e paraqitjes në Kampionatin botëror 2018, shkruan ‘Daily Mail’.

Reprezentuesi francez ka vuajtur për hapësirë për lojë tek Gunners gjatë këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, ai do të kërkojë largimin nga Emirates Stadium nëse klubi sjell përforcime në sulm gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO