Lakers pensionon numrat 8 dhe 24 për nderë të Bryantit – Lajmi.net
Lakers pensionon numrat 8 dhe 24 për nderë të Bryantit
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 11:04, 19 December 2017
Kobe Bryant u pensionua nga basketbolli në prillin e vitit 2016.

Los Angeles Lakers kanë pensionuar numrat 8 dhe 24 për nderë të lëgjendës Kobe Bryant.

Pese herë kampioni nga NBA u pensionua nga basketbolli në prillin e vitit 2016.

“Bryant është basketbollisti më i madh në histori të Lakers”, deklaroi ikona e klubit, Magic Johnson. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble