LAJMI I FUNDIT: Kylian Mbappe humbë përballjet me Real Madridin – Lajmi.net
LAJMI I FUNDIT: Kylian Mbappe humbë përballjet me Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:07, 22 January 2018
Një lajm aspak i mirëpritur për PSG-në dhe Unay Emery.

Kylian Mbappe, pritet të mbesë jashtë fushave për dy muaj, pas lëndimit të pësuar një natë më parë.

Ylli i ri francez pësoi një lëndim gjatë një përplasje me portierin e Lyon, në humbjen 2:1 të PSG-së.

Sipas ‘ESPN’, Mbappe pritet të mbetet jashtë fushave për dy muaj, gjë që do të bëjë të humbas përballjet e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kylian Mbappe, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble