LAJMI I FUNDIT: Florentino Perez takohet me Luka Modricin – Lajmi.net
LAJMI I FUNDIT: Florentino Perez takohet me Luka Modricin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:24, 10 August 2018
Momenti i shumëpritur ka ardhur.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka pritur në zyrën e tij mesfushorin  Luka Modric.

Lajmi bëhet i ditur nga gazetari i ‘Sportmediasset’, Marco Barzaghi përcjell lajmi.net.

Në këtë takim, pritet të vendoset edhe e ardhmja e mesfushorit kroat, Luka Modric, që po kërkohet nga Interi.

Në anën tjetër, Real Madrid vazhdon të këmbëngulë në qëndrimin e tij.

Mediet në Spanjë pritet që shumë shpejtë të dalin me njoftime rreth asaj që është diskutuar në këtë takim, dhe vendimit që është marrë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO