Lajm shumë i keq për Barcelonën pas shortit në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Lajm shumë i keq për Barcelonën pas shortit në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:08, 18 March 2017
Barcelona ka marrë një lajm të keq nga Juventus pas shortit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Barcelona do të takohet me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Por, gjiganti katalan nuk ka arsye t’i gëzohet shortit ndaj kundërshtarit nga finalja e vitit 2015.

“Mundo Deportivo” ka potencuar faktin se Juventus është ekip që nuk njeh humbje në shtëpi tashmë një kohë të gjatë, përcjell “lajmi.net”.

“Bianconerët” nuk kanë pësuar humbje në Juventus Stadium në 46 ndeshje të njëpasnjëshme. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Juventus

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master