Lajm shumë i keq për Arsenalin para ndeshjes së sotme – Lajmi.net
Lajm shumë i keq për Arsenalin para ndeshjes së sotme
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:00, 14 January 2018
Jack Wilshire s'do të luajë nga fillimi për shkak të lëndimit, ndërsa jashtë janë edhe Ramsey, Giroud, Monreal, Cazorla, Koscienly, Kolosinac dhe Ozil.

Arsenali luan në udhëtim ndaj Bournemouthit sot.

Skuadra nga Londra do të ketë disa mungesa në formacion, përcjellë “Lajmi.net”.

Jack Wilshire s’do të luajë nga fillimi për shkak të lëndimit, ndërsa jashtë janë edhe Ramsey, Giroud, Monreal, Cazorla, Koscienly, Kolosinac dhe Ozil.

Ndeshja fillon prej orës 14:30. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arsenal, Bournemouth

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper