Lajm katastrofal për Arsenalin para ndeshjes së parë – Lajmi.net
Lajm katastrofal për Arsenalin para ndeshjes së parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:21, 11 August 2017
.

Problem i madh për Arsenalin para fillimit të edicionit të ri.

Shumica e lojtarëve s’kanë vazhduar kontratat me klubin.

Bëhet fjalë për Alexis Sanchez, Mesut Ozil, Alex Oxlade-Chamberlain, Jack Wilshere, Santi Cazorla, Kieran Gibbs, Joel Campbell, Carl Jenkinson, Matt Macey dhe Per Mertesacker, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky është një rrezik i madh për Arsenalin, të cilit mund t’i largohen 10 futbollistë me parametra zero. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO