Lajm i keq për të gjithë tifozët e Juventusit, arsyeja Dybala – Lajmi.net
Lajm i keq për të gjithë tifozët e Juventusit, arsyeja Dybala
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:00, 7 September 2017
Juventus pa sulmuesin më në formë, Paulo Dybala.

Paulo Dybala rrezikon të mungojë në ndeshjen mes Juventusit dhe Chievos të shtunën në Serie A.

E përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport” ka bërë të ditur se trajneri Massimiliano Allegri mund të mos e rrezikojë sulmuesin për duelin e radhës.

Kjo për shkak të udhëtimeve të gjata nga angazhimet me Kombëtaren e Argjentinës në kualifikimet për Kampionatin botëror 2018, përcjell “lajmi.net”.

Në vend të tij, kundër Chievos nga minuta e parë mund të luajë përforcimi i ri, Federico Bernardeschi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO