Lajm i keq për Real Madridin pas shortit kundër Bayern Munichut – Lajmi.net
Lajm i keq për Real Madridin pas shortit kundër Bayern Munichut
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:07, 17 March 2017
Real Madrid ka marrë një lajm të keq pas shortit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Real Madrid nuk do të jetë aspak i kënaqur me shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

“Los Blancos” kanë bilanc negativ në Gjermani, ku kanë fituar vetëm katër nga 30 vizitat e tyre, duke pësuar plot 19 humbje, përcjell “lajmi.net”.

Në shtëpi ndaj ekipeve gjermane bilanci i Real Madridit është dukshëm më i mirë prej 22 fitore, 5 barazime dhe 3 humbje. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion