Lajm i keq për Real Madridin pas fitores ndaj APOEL-it (FOTO) – Lajmi.net
Lajm i keq për Real Madridin pas fitores ndaj APOEL-it (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:10, 14 September 2017
Lajm i keq për ekipin e Real Madridit.

Real Madrid mposhti APOEL-in me rezultat 3:0 në duelin e tyre të parë në Ligën e Kamponëve.

Cristiano Ronaldo inspiroi ekipin drejt fitores së parë në edicionin e ri të garës.

Por, një lajm i keq vjen nga “Mundo Deportivo”, përcjell “lajmi.net”.

E përditshmja sportive katalane shkruan se skuadra e “Los Blancos” nuk bindi me lojën e shfaqur dhe ka ende punë për të arritur formën e dëshiruar. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2