Lajm i keq për Kosovën para ndeshjes me Lituaninë – Lajmi.net
Lajm i keq për Kosovën para ndeshjes me Lituaninë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 10:13, 22 November 2017
Skuadra e Kosovës në basketboll me dy mungesa para ndeshjeve të radhës.

Erjon Kastrati është lënduar në ndeshjen e së hënës me skuadrën e tij Petrol Olimpija dhe nuk do të mundë të luajë të premten e të dielën, njoftoi Federata e Basketbollit të Kosovës përmes një statusi në Facebook, pëcjell Express.

Edhe amerikani Shawn Jones nuk iu ka përgjigjur ftesës së përzgjedhësit Brad Greenberg, me arsyetimin se ka nevojë për pushimin e gjunjëve.

Ata nuk kanë qenë të pranishëm në stërvitjet e skuadrës për ndeshjet kundër Lituanisë në Prishtinë këtë të premte dhe kundër Hungarisë në Debrecen të dielën.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2