Lajm i keq për Bayern Munichun para ndeshjeve me Real Madridin – Lajmi.net
Lajm i keq për Bayern Munichun para ndeshjeve me Real Madridin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:38, 13 April 2018
Real Madrid do të takohet me rivalin nga Gjermania në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Real Madrid ka bilanc pozitiv në ndeshjet e fundit ndaj Bayern Munichut.

Skuadra madrilene do të takohet me rivalin nga Gjermania në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Por, Cristiano Ronaldo me shokë do të ndihen optimistë duke marrë parasysh bilancin e ndeshjeve të fundit mes tyre, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid ka fituar të gjitha pesë duelet e fundit kundër Bayern Munichut duke shënuar 13 gola dhe pranuar vetëm 4. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO