Lajm i keq për Bardhin – Lajmi.net
Lajm i keq për Bardhin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:43, 13 October 2017
Enis Bardhi nuk gjendet tek ekipi i Levantes.

Enis Bardhi nuk pritet të luajë në formacionin bazë të Levantes për duelin ndaj Espanyolit në La Ligë.

E përditshmja sportive katalane “Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Dhe, Bardhi nuk gjendet tek ekipi i Levantes, përcjell “lajmi.net”.

Mesfushori nga Shkupi duket se do të pushojë pas angazhimit me ekipin e Maqedonisë në duelet me Italinë dhe Lihtenshtajnin. /Lajmi.net/

19

Fjalët kyçe: Enis Bardhi, Levante

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy