Lajm i keq për Barcelonën para ndeshjes me Juventusin (FOTO) – Lajmi.net
Lajm i keq për Barcelonën para ndeshjes me Juventusin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:28, 11 September 2017
Barcelona ka marrë një lajm të keq nga Juventus se Mario Mandzukic, Alex Sandro dhe Giorgio Chiellini janë kthyer në stërvitje me ekipin para ndeshjes në Ligën e Kampionëve të martën.


Fjalët kyçe: . Barcelona, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool