Lajm i keq për Barcelonën – Lajmi.net
Lajm i keq për Barcelonën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:15, 9 March 2018
Andres Iniesta mbetet në dyshim për ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve të Barcelonës ndaj Chelsea, ka konfirmuar trajneri Ernesto Valverde.

Kapiteni i Barcelonës u detyrua të zëvendësohej në pjesën e parë të ndeshjes së La Ligas ndaj Atletico Madrid, ndeshje të cilën katalanët e fituan 1:0 me një gol të bukur të Lionel Messit të shënuar nga gjuajtja e lirë.

Iniesta nuk do të jetë me skuadrën në ndeshjen e nesërme ndaj Malagas në La Liga, teksa mbetet në dyshime edhe për ndeshjen ndaj Chelsea.

Ndeshja e parë mes Chelsea dhe Barcelonës ka përfunduar 1:1 në ‘Stamford Bridge’.

“Ai është duke u stërvitur ndaras për momentin”, ka deklaruar Valverde, përcjell lajmi.net.

“Natyrisht se nuk duam të nxitojmë, është shumë herët për të thënë nëse ai do të jetë i gatshëm për javën e ardhshme”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO