‘Lady Gotze’, një yll i vërtetë – Lajmi.net
‘Lady Gotze’, një yll i vërtetë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:00, 4 May 2018
Nëse Mario Gotze nuk po shkon dhe aq mirë më futbollin, pasi pjesën më të madhe të ndeshjeve i shikon nga pankina, Ann Katherine Brommel Vida, e fejuara dhe bashkëshortja e ardhshme e sulmuesit të Dortmund, vazhdon të qëndrojë në qendër të vëmendjes.

Ann vazhdon të japë spektakël në rrjetet sociale me hiret e saj, duke mbajtur të ndezur të gjithë ndjekësit në profilin në instagram.

Së fundmi ‘Lady Gotze’ ka hedhur një video ku promovon një linjë veshjesh të brendshme dhe pamjet janë shumë tërheqëse.

Në këtë mënyrë edhe shumë fansa të Borussia Dortmund kanë mundësi të kujtojnë edhe sulmuesin e tyre, Mario Gotze, i strukur prej kohësh në pankinë.

20

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO