Labinot Tahiri thotë se së shpejti do ta bëjë udhëtimin politik i vetëm – Lajmi.net
Labinot Tahiri thotë se së shpejti do ta bëjë udhëtimin politik i vetëm
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 14:26, 14 March 2018
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri ka paralajmëruar se shumë shpejt do ta bëj udhëtim politik i vetëm.

“Në një kohë shumë të shpejtë, do të bej udhëtimin tim politik i vetëm, edhe sot jam i vetëm! Kush do që e ka besimin në tokën e tyre dhe në familjet e tyre, le ta dijnë mirë që unë jam dhe do mbetëm një shërbëtor i kësaj toke dhe i tyre. Interesat partiake, janë më të vogla se sa interesat e KOSOVËS.

Populli po pret dritën e gjelbert që të ndjehet i lirë drejtë shteteve pa viza, e shumë gjëra të dobishme për vendin, siç është Ushtria ndërsa aty bëhet debat fushate. E dhimshme!! Duroni se nje ditë do të ndriçoj ky vend, se ka njerëz që s`ju intereson vetja në krahasim me atë se çfar duan të dhurojnë për vendin” shkruan ai në Facebook.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO