La shumë përshtypje me këtë veshje, zbulohet se çmimi i saj është marramendës – Lajmi.net
La shumë përshtypje me këtë veshje, zbulohet se çmimi i saj është marramendës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:16, 17 May 2018
Javën e kaluar Elvana Gjata mori vëmendjen me paraqitjen që bëri në një koncert në Tiranë.

Përveç energjisë e pozitivitetit, në fokus vihej edhe veshja e saj shumë ngjyrëshe e cila e bënte këngëtaren që të dukej tejet atraktive dhe me stil, shkruan lajmi.net

Me veshjen të markës Versace dhe atletet sportive nga pamjet e publikuara nga koncerti shihej se këngëtarja është ndier shumë rehat.

Mirëpo a u ka shkuar në mendje se sa mund të kenë kushtuar: xhaketa, pantallonat dhe varësja që Elvana e kishte në qafë?

Faqja e Instagramit, What They Wearing, ka zbukuar se vetëm xhaketa e saj, ka kushtuar 2500 euro, ndërsa pantallonat mbi 600, e varësja që ka në qafë, plot 1200 euro e atletet nga Stella Mccartney, e i bie se në trupin e saj, ajo kishte rreth 5000 euro, që ka shpenzuar vetëm në një ditë../Lajmi.net/

Happy kid in #colourdayfestival

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO