Kylie realizon fotosesion me vajzën: Çfarë ishte jeta pa ty, Stormi? – Lajmi.net
Kylie realizon fotosesion me vajzën: Çfarë ishte jeta pa ty, Stormi?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:50, 9 August 2018
Ylli i “Keeping up with the Kardashians”, Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja.

Kësaj radhe, ajo pozoi bashkë me vajzën Stormi, e këtë fotosesion e realizoi me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

“E sjell në ditëlindjen time sonte, me dhuratën time më të veçantë. Çfarë ishte jeta para se të vish në jetë, Stormi. Të dua, engjëlli im i vogël”, ka shkruar ajo.

20 vjeçarja kryeson listën e rrjetit social për vitin 2018, duke mposhtue Justin Bieber, i cili vjen pas saj në vendin e dytë.

“Forbes” e rendit atë në mesin e grave biznesmene,prestigjiozja ka vlerësuar se me kompaninë e saj “Kylie Cosmetics” ajo fiton mbi 900 milionë dollarë. /Lajmi.net/

my heart

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO