Kylie Jenner gati për fëmijën, bën përgatitjet e fundit – Lajmi.net
Kylie Jenner gati për fëmijën, bën përgatitjet e fundit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:20, 13 January 2018
Pretendohet se ylli televiziv, Kylie Jenner është gjashtë muaj shtatzëne, duke pritur fëmijën e saj të parë.

Thuhet se Kylie Jenner po bëhet nënë shumë e organizuar ngase tashmë ka përfunduar përgatitjet për ta mirëpritur, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Ajo ka larguar nga shtëpia çdo gjë që mund të jetë kërcënim për shëndetin e foshnjës së saj, ka thënë një burim për US Weekly.

Kylie kohë pas kohë është përoflur prej muajit shtator se po priste fëmijën e Travis Scott, por prej asaj kohe ajo ende nuk ka konfirmuar diçka të tillë.

Për ta mbajtur të fshehtë shtatzëninë, thuhet se 20-vjeçarja ka blerë shumicën e mallrave në internet.

Një burim i brendshëm pretendon se ajo i ka blerë të gjitha veshjet dhe elementet e tjera që i nevojiten foshnjës, duke shtuar “Ajo ka blerë shumë gjëra”. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: fëmija, Kylie Jenner

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels