Ky trik do bëj që ju të dukeni më tërheqës për femrat – Lajmi.net
Ky trik do bëj që ju të dukeni më tërheqës për femrat
Autori: Lajmi.net Lifestyle 17:02, 18 May 2017
Ja se çfarë duhet të bëni që ju të dukeni një mashkull atraktiv në sytë e femrave

Nëse ju mendoni se nuk jeni atraktiv dhe është koha të bëni ndryshime dhe të dukeni atraktiv në sytë e femrave, atëherë një studim ka treguar se ju duhet të mbani një qenush, trasnmeton lajmi.net.

Sondazhi erdhi nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i cili tregoi se fotot u janë treguar 1000 njerëzve, dhe më atraktiv ishin ata që ishin me qen në foto.

Gratë besojnë se burrat që mbajnë qenush janë më të besueshëm dhe më intelegjent. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Femrat, Meshkujt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball