Ky trend i pazakontë i seksit po i lë gratë të ndihen shumë të ndezura – kështu që do ta provoni? – Lajmi.net
Ky trend i pazakontë i seksit po i lë gratë të ndihen shumë të ndezura – kështu që do ta provoni?
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:50, 31 December 2017
Dëshironi të ndriçoni jetën tuaj seksuale? Mund të duhet të vendosni ndonjë punë para se të merrni ndonjë veprim.

Burrat që duan më shumë veprim vitin e ardhshëm duhet të bëjnë më shumë kujdes.

Me sa duket, ka një gjë të veçantë që mund të bëni për t’i marrë gratë në humor për një natë argëtimi.

Mijëra gra kanë zbuluar se nuk ka asgjë si një “lojë seksi” për të ngrohur gjërat në dhomën e gjumit, transmeton lajmi.net.

Ndërsa termi i parë që u krijua në internet një dekadë më parë, është duke u kthyer përsëri në javët e fundit.

Sipas Dictionary Urban, “loja e seksit” është: “Kur një grua ndizet nga sytë e bashkëshortit / të dashurit / partnerit të saj duke bërë punët e zakonshme shtëpiake, që normalisht do të bënte”.

Nëse doni të trajtoni partnerin tuaj në një argëtim në vitin e ri, ne sugjerojmë të vishet në diçka sexy ndërsa ju ndreqni shtëpinë tuaj. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO