Ky telefon ia kalon dhe vet dy gjigantëve të teknologjisë Apple dhe Samsung (Video) – Lajmi.net
Ky telefon ia kalon dhe vet dy gjigantëve të teknologjisë Apple dhe Samsung (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:51, 15 March 2017
Nokia 8 më në fund po vjen me 6GM RAM, 128GB dhe 22.3 MP kamerë, transmeton lajmi.net

Shikoni videon për të parë informacionet për këtë telefon. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Telefon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble