Ky propozim martese do t’ju bëjë me lotë – Lajmi.net
Ky propozim martese do t’ju bëjë me lotë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 11:07, 20 April 2018
Suprizat s'kanë të ndalur.

Jarod Lucas, një prodhues filmash, ka gjiruar gjithnjë pamje derisa ka qenë me të dashurën e tij. Kuptohet, pa e ditur ajo.

Ai ka angazhuar dikë që nga larg dhe lart të gjirojë në formën më të mirë qëndrimin e dy të dashuruarve, që një ditë t’ia bëjë surprizë asaj, shkruan lajmi.net

Kjo rutinë vazhdoi deri në ditën kur çifti shkoi tek shkëmbinjtë dhe duke shikuar detin, Jarod i propozoi martesë të dashurës, Rebekah Fairburn.

Reagimi i saj në atë moment ishte mahnitës, prekës, megjithatë jo gjithçka përfundoi. Supriza më e mirë ishte kur Jarod ia tregoi videon e kujtimeve që kishin bërë bashkë… /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO