Ky personazh i njohur po e shikon ‘live’ ndeshjen Kosovë-Malta – Lajmi.net
Ky personazh i njohur po e shikon ‘live’ ndeshjen Kosovë-Malta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:02, 11 October 2018
Kosova ndeshet sonte me Maltën në Ligën e Kombeve.

E këtë ndeshje që do zhvillohet në stadiumin e Prishtinës, nga afër po e ndjekë edhe një personazh shumë i dashur për publikun, shkruan lajmi.net

Fjala është për komedianin Vedat Bajrami.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet duke dërguar puthje tifozëve tjerë dhe sipas shkrimit që la, tha se është i lumtur që po e përjeton një moment të tillë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Emocionet e ndeshjës së kaluar sonte do perseritën prap uroj Fitore Kosovës ⚽ #bordiibordeve #unëBiriytKosovë

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO