Ky Mercedes-Benz nuk përshkruhet me fjalë, krahasohet me avion privat (FOTO) – Lajmi.net
Ky Mercedes-Benz nuk përshkruhet me fjalë, krahasohet me avion privat (FOTO)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 0:13, 19 April 2017
Një kompani në Kaliforni ka shndërruar një furgon Mercedes në një avion privat për rrugët.

Becker Automotive mori një Mercedes Sprinter të zakonshëm dhe ia transformoi në mënyrë spektakolare interierin.

Tashmë makina kushton 400 mijë dollarë dhe mban 6 pasagjerë VIP.

Së fundmi po shihet një tendencë në rritje, ku VIP-at përdorin të tillë furgona për qarkullim.

Fjalët kyçe: Mercedes-Benz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble