Ky mashkull po “çmend” vajzat në Instagram – Lajmi.net
Ky mashkull po “çmend” vajzat në Instagram
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 21:30, 14 March 2017
Don Benjamin, është ndoshta njëri prej meshkujve të ëndrrave për çdo femër.

Ai është shumë i pashëm dhe simpatik, gjë kjo që ka bërë të mbledhë mbi 1.8 milion ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, transmeton lajmi.net

Ndjekësit e tij sigurisht vërehet se pjesa dërrmuese janë femra dhe kështu është shndërruar në ikonat e Instagramit.

Shikoni fotografitë e tij./Lajmi.net/

Too cold for the winter too hot for the summer. 📸 @brialysse

A post shared by Don Benjamin (@itsdonbenjamin) on

Emotions spill.

A post shared by Don Benjamin (@itsdonbenjamin) on

Ayye shawty, You want a fake Louis bag from Mong Kok or nah? 🤔😂 #mongkok #hongkong

A post shared by Don Benjamin (@itsdonbenjamin) on

Life lessons of bein tested turned to flexin..

A post shared by Don Benjamin (@itsdonbenjamin) on

A Sunday in Paris.. #ClassicHotelSelfie #Paris #shamelessSelfie

A post shared by Don Benjamin (@itsdonbenjamin) on

Valentine's Day is coming up! Who's still lookin one? ❤

A post shared by Don Benjamin (@itsdonbenjamin) on

Baby you deserve the world.

A post shared by Don Benjamin (@itsdonbenjamin) on

 

Fjalët kyçe: Don Benjamin, Mashkulli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball