Ky fshat i Lipjani po vuan nga një ndotje e rrallë (Video) – Lajmi.net
Ky fshat i Lipjani po vuan nga një ndotje e rrallë (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 22:12, 13 September 2017
Fotografi të shumta, disqe e materiale tjera u hodhën si mbeturina në Ribar të Lipjanit nga një studio fotografish.

Në mesin e tyre ishte edhe portreti i ish presidentit Ibrahim Rugova dhe i komandantit të UÇK-së, Adem Jashari.

Kjo i hatroi banorët e fshatit.

 

 

Fjalët kyçe: Lipjan, mbeturina, Ribar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals