Ky fakt zbulon se në cilën skuadër po transferohet James Rodriguez – Lajmi.net
Ky fakt zbulon se në cilën skuadër po transferohet James Rodriguez
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 19:22, 16 May 2017
Transferimi i James Rodriguez te Manchester United, tashmë po cilësohet punë e kryer.

Ylli kolumbian është pajtuar të largohet nga Real Madrid, pas qëndrimit tre vjeçar.

25 vjeçari do të nis një aventurë të re në Premierligë, te Manchester United, skuadër kjo që drejtohet nga Jose Mourinho, përcjell lajmi.net.

Këtë transferim e forcon edhe më shumë veprimi i ‘Sky Bet’, që ka larguar nga bastorja transferimin e Jamesit te skuadra nga ‘Old Trafford’.

Për James, Manchester United pritet t’i paguajë Real Madridit hiq më pak se 75 milionë.

Ai do të nënshkruaj kontratë pesë vjeçare me Manchester United./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2