Ky është urimi i Florit për ditëlindjen e Arilenës (Foto) – Lajmi.net
Ky është urimi i Florit për ditëlindjen e Arilenës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:33, 17 July 2017
Këngëtarja Arilena Ara sot feston ditëlindjen, një urim të veçantë ajo pranoi nga Flori Mumajesi.

Përmes rrjetit social Instagram, Flori uroi Arilenën, duke përzgjedhur një foto nga koncerti i saj në Ukrainë, shkruan lajmi.net.

Duke ia lënë epitetin ‘Energji’, Flori uroi kështu Arilenën “@arilenaaraa Gezuar ditelindjen Energjia🌹”.

Kujtojmë se Arilena dhe Flori pesë ditë më parë publikuan projektin ‘Nallane 3’, i cili po pëlqehet shumë nga publiku. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Flori uron Arilenën

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool