Ky është momenti prekës për baballarët – Lajmi.net
Ky është momenti prekës për baballarët
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:50, 21 June 2017
Nëse nuk e keni ditur para pak ditësh në botë është festuar dita e baballarëve.

Ditën e tyre mediat nëpër botë e kanë kujtuar me këto fotografi të jashtëzakonshme të baballarëve në momentin kur kanë lindur fëmijët e tyre.

Janë fotografi që ju bëjnë të qeshni, qani, por më e rëndësishmja do ta kujtoni se sa të rëndësishëm janë ata për ju.

pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-57-5943801432bd1__700pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-73-59438b0b6555b__700pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-2-5942896b87671__700pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-32-5942912d9c0df__700pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-2-59429535ca14c__700pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-224-594389527733d__7001d274906316369-today-gay-fathers-140707-teasetoday-inline-vid-featured-desktop-594296295cb2d__700pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-37-59429a284cd8c__700pregnancy-giving-birth-fathers-participating-delivery-room-4-594289702a28a__700bm2kv9yaxz0-png__700

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO