Ky është momenti djema! Enca ua mundëson ta shihni nëse e ka gjoksin origjinal – Lajmi.net
Ky është momenti djema! Enca ua mundëson ta shihni nëse e ka gjoksin origjinal
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:46, 12 October 2017
Këngëtarja Enca Haxhia njihet për 'çmenduritë' e saj dhe zbulimin e gjoksit gjigant.

Por kësaj here ajo ka zgjedhur që para kamerës në telefonin e saj ta zbuloi atë pjesë më shumë se kurrë më parë, madje duke dalë veç me sytjena dhe bërë lëvizje ‘drithëruese’ para një numri të madh ndjekësish në Instastory, shkruan lajmi.net

Është diskutuar shpesh nëse e ka bërë apo jo gjoksin, por djema, tani e keni më afër si asnjëherë më parë ta vlerësoni një gjë të tillë.

Këngëtarja e disa hiteve nuk është përmbajtur, përveç videos së publikuar ka sjell edhe një foto po aq provokative duke ulur xhinset poshtë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Enca Haxhia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper