Ky është milioneri australian që bën një jetë të shfrenuar me femra dhe para (Foto/Video+18) – Lajmi.net
Ky është milioneri australian që bën një jetë të shfrenuar me femra dhe para (Foto/Video+18)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 0:11, 21 April 2017
Një milioner australian bën një jetë luksoze me shumë femra dhe para të shumta

Ky quhet “Dan Bilzerian i Australisë”, sepse pothuasje bën të njëjtën jetë sikurse mbreti i Instagramit Dan Bilzerian, por emri i tij i vërtetë është Travis Beynon, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Milioneri flen çdo nat me katër femra të ndryshme dhe gruaja e tij nuk e ka problem këtë, siç kanë raportuar mediat.

Madje ai ka thënë vet se: “Koha e gjumit nuk është për mua, por për t’i stimuluar vajzat”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Instagram, Travis Beynon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan