Ky është Mercedesi më i sigurt në Maqedoni, shihni fotot, do çuditeni (Foto) – Lajmi.net
Ky është Mercedesi më i sigurt në Maqedoni, shihni fotot, do çuditeni (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 9:05, 8 August 2017
Ky është Mercedes Benzi më i sigurt në Maqedoni që nuk mundet asnjë hajn ta grabis. Ai është i siguruar me dry në të gjitha dyert dhe bagazhin.

Pronari i këtij benzi që gjendet në Prilep ka theksuar se në këtë mënyrë më të përkryer po e siguron makinën e tij nga ndonjë grabitje.

Deri tani ai ka thënë se nuk ka pasur rast dikush ta vjedhë, derisa të kaluarën i ka ndodhur kjo.

Fjalët kyçe: Maqedoni, Mercedes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2