Ky është maçoku Sirius, sensacioni i internetit – Lajmi.net
Ky është maçoku Sirius, sensacioni i internetit
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 11:21, 21 October 2017
Arsyeja pse është shndërruar në senzacion?

Ky është maçoku Sirius i cili e ka mision t’ju bëjë të buzëqeshni, shkruan lajmi.net

Duket se qëllimin po e arrin përmes faqes së tij në instagram, ku ka shumë ndjekës.

Ky maçok i çuditshëm tenton t’i bëjë pozitiv njerëzit edhe kur janë të pikëlluar.

Sipas ndjekësve, ‘buzëqeshja është ylli më i shndritshëm në qiellin tonë, të gjithë e vlerësojmë dhe ndihemi mirë me maçokun i cili është një yll për ne’. /Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Buzëqeshje, Instagram, maçoku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool