Ky është lajmi i fundit nga Prokuroria Themelore për ndeshjen që dyshohet se u kurdis në Superligë – Lajmi.net
Ky është lajmi i fundit nga Prokuroria Themelore për ndeshjen që dyshohet se u kurdis në Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:15, 18 May 2017
Prokuroria Themelore në Pejë, ende nuk e ka nxjerrë aktvendimin që t’i nisë zyrtarisht hetimet për ndeshjen ndërmjet Besës dhe Trepçës, e cila u mbyll me fitoren e mitrovicasve 1:3 dhe dyshohet se ka qenë e kurdisur.

Lajmin e ka pohuar për Sportin në KTV, Prokuroria e Shtetit, e cila nuk ka pranuar të jep shumë informacione, por ka thënë në përgjigjen me shkrim se për momentin po zhvillohet faza para-hetimore.

Ndryshe, Besa është kualifikuar në finalen e Kupës dhe në Superligë ndodhet në mesin e tabelës, ndërsa Trepça ka rënë edhe matematikisht nga elita.

prokuroria

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Futbolli Kosovar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush