Ky është humanitet, jo aktrim (Video) – Lajmi.net
Ky është humanitet, jo aktrim (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:58, 6 September 2017
Derisa kishte shkelur rregulla të trafikut, kjo grua kishte mbledhur si dënim plot 400 dollarë.

Mirëpo, gjendja e saj financiare nuk ishte aspak e mirë, shkruan lajmi.net

Ajo kishte vetëm 55 dollarë në xhep, ndërsa historia e saj ishte rrënqethëse. Djali i saj ishte vrarë në Mars të vitit të kaluar dhe ajo ende po paguante për funeralin e tij.

Gjyqtari kur e dëgjoi historinë e saj të dhimbshme ia zbriti dënimin në 50 euro, mirëpo kur kuptoi se do t’i mbeteshin vetëm pesë euro asaj, atëherë vendosi që të mos i japë dënim fare. Madje, i uroi suksese dhe fat të mirë. Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: aktrim, humanitet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2