Ky është hoteli spektakular në Antarktidë (Foto) – Lajmi.net
Ky është hoteli spektakular në Antarktidë (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 13:02, 21 April 2017
Ky mund të quhet hoteli më spektakular në botë

Ky hotel ndodhet në Antarktidë, pra në skajin më të largët të botës. Hoteli funksionon vetëm tre muaj të vitit, nëntor, dhjetor dhe janar, për shkak të kushteve të vështira atmosferike. Pamja e këtij hoteli dhe pamja nga hoteli janë thjesht spektakulare. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Antarktidë, Hotel

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball