Ky është Google Pixel 2 – Lajmi.net
Ky është Google Pixel 2
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 22:41, 5 October 2017
Thuhet se pasardhësi nuk është kurrë aq i mirë sa origjinali, por pas daljes së një nga telefonave më të mirë të 2017, Google pretendon të godasë dhe një herë tjetër me Pixel 2.

Kompania po punon me HTC-në sërish, dhe suksesi i vitit të kaluar të Pixel, ka qënë një forcë drejtuese në vendimin e tij për të blerë divizonin mobile të kompanisë në fillim të këtij viti.

Pixel 2 nuk është shumë larg nga rrënjët e vitit të kaluar, përsa i përket dizajnit.Vitin e kaluar kompania arrit të prodhonte një produkt me pamje mjaft të mirë, një gjë e rrallë në botën e smartphone. Telefoni do të dalë në shitje më 17 tetor dhe do të kushtojë 649 dollarë thotë TechCrunch. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Google Pixel

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble