Ky është futbollisti i parë i Kosovës që po kërkon largimin e Bunjakit (FOTO) – Lajmi.net
Ky është futbollisti i parë i Kosovës që po kërkon largimin e Bunjakit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:20, 26 March 2017
Humbja e katërt radhazi e Kombëtares së Kosovës në kualifikueset për Kampionatin Botëror ndaj Islandës, i ka lëkundur seriozisht karrigen Albert Bunjakit.

Përzgjedhësi duket se ka filluar të humbas besimin edhe të lojtarët.

Njëri nga ata është deklaruar publikisht për largimin e tij në Facebook.

Është mbrojtësi Mërgim Vojvoda, që në llogarinë e tij në Facebook i ka bërë ‘Like’ një komenti ku kërkohej largimi i Bunjakit nga Kosova.

“Mërgim Vojvoda suksese në të ardhmen. Po pa u larguar Bunjaku ska sen ne perfaqesuesen e Kosoves… je lojtar shum i mire por bunjaku duhet  me u largu si trener”, ishte komenti i një ndjekësi të Vojvodës, që mori edhe ‘Liken’ e tij.

Kujtojmë se Vojvoda nuk është inkuadruar asnjë minutë në ndeshjen Kosovë – Islandë të zhvilluar në ‘Loro Boriçi’./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3