Ky është ekipi i Pochettinos për sezonin e ri – Lajmi.net
Ky është ekipi i Pochettinos për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:57, 16 May 2018
Pochettino mbetet te Tottenham.

Mauricio Pochettino ka vendosur për të ardhmen.

Ai nuk dëshiron të ndërrojë ambient, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Daily Star”, Pochettino ka refuzuar ofertën e Chelseat.

Argjentinasi dëshiron të qëndrojë te Tottenhami, ku ka bërë një punë të jashtëzakonshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO