Ky është çmimi i iPhone X (Foto) – Lajmi.net
Ky është çmimi i iPhone X (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 21:05, 12 September 2017
Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus.

iPhone X përbën telefonin e mençur më të avancuar ndonjëherë të Apple.

Siç është pritur, iPhone X ka ekran OLED mbi tërë sipërfaqen e tij ballore, duke u bërë modeli i parë i tillë i iPhone.

Pajisja do të dalë në shitje më 3 nëntor, ndërsa do të mund të porositet që nga 27 tetori.
iPhone X do të kushtojë 999 dollarë.

 

Fjalët kyçe: iPhone 8, iPhone 8 Plus, Iphone X

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3