Ky është boksieri më qesharak në histori të boksit (VIDEO) – Lajmi.net
Ky është boksieri më qesharak në histori të boksit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:45, 8 May 2017
Në një video që ka pushtuar internetin, mund të shihni boksierin më qesharak në histori të boksit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Boks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble