Ky është bashkëpunimi më i suksesshëm me Norën sipas Ermalit (Video) – Lajmi.net
Ky është bashkëpunimi më i suksesshëm me Norën sipas Ermalit (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:43, 20 March 2017
Këngëtari i njohur kosovar Ermal Fejzullahu ishte i ftuar në emisionin e showbizzit Mirage.

Ai rrëfeu ngjarje interesante nga jeta e tij, po ashtu nga karriera.

I pyetur rreth bashkëpunimit më të suksesshëm me Nora Istrefin ai tregoi se cila këngë ishte më e suksesshme me Norën.

Ndiqeni videon dhe mësoni përgjigjen. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO