Ky është Aston Martin V12 Vantage V600 – Lajmi.net
Ky është Aston Martin V12 Vantage V600
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 13:53, 11 May 2018
Në vitin 1998, Aston Martin nxori në treg makinën V8 Vantage V600, versioni më radikal i Vantage deri atëherë.

20 vite më vonë, marka britanike i bën homazh atij modeli me një edicion të limituar, që do të ketë të disponueshme vetëm 14 makina (7 të hapura dhe 7 normale).

Klientët e interesuar do të mund ta blejnë duke nisur nga vjeshta e këtij viti.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO