Ky djalosh këndoi për vëllain e tij të vdekur, reagimi i publikut do ju lë pa fjalë… (Video) – Lajmi.net
Ky djalosh këndoi për vëllain e tij të vdekur, reagimi i publikut do ju lë pa fjalë… (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentKulturë/Arte 11:28, 3 May 2017
Juria e X-Factor, gjithmonë ka pasur lloje të ndryshme të performancave. Në mesin e atyre që kanë mahnitur jurinë, ka pasur edhe të atilla performanca prej të cilave juria është shkrirë së qeshuri

Në performancat vetëm para jurisë, për t’u zgjedhur në hapat më tutje, pra që të dalin para një publiku të tërë. Bëhet fjalë për një djalosh i cili i kushtoi këngë vëllait të tij të vdekur, reagimi i publikut dhe jurisë është tepër emocionues.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë!

Fjalët kyçe: Këngë, vëllai i vdekur

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy