Kush tha që e ka harruar?! Reagimi i Cozman për Tunën (Foto) – Lajmi.net
Kush tha që e ka harruar?! Reagimi i Cozman për Tunën (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:33, 29 May 2017
Ka harruar Tunën dhe ka nisur një lidhje të re?! Të gjitha thashetheme! Në fund të fundit kush mund ta harronte kaq lehtë “zogun ma t’mir prej krejtve”?

Cozman duket se ende nuk e ka lënë pas krahëve romancën me këngëtaren e famshme, e cila duket se i lë akoma një shije të hidhur.

Të paktën ky ka qenë reagimi më i fundit i Cozman, i cili gjatë një komunikimi “live” me fansat është pyetur edhe për ish të dashurën e tij.

“Ku e ke Tunën?”, i shkruan një ndër komentuesit reperit, i cili refuzoi të përgjigjej. Megjithatë, mimika e Cozman jepte më shumë se një përgjigje. Nga i qeshur dhe i relaksuar, reperi i Babastars “ngryset” menjëherë, duke shprehur fare qartë se nuk i pëlqen jo vetëm të flas për Tunën, por as ta kujtojë atë.

Fjalët kyçe: Cozman, Tuna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2